KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14752015
nr 1475 2015
Olga Cronstedt
(1908-1994), Sverige
Blomsterstilleben. Signerad. Akvarell, bildmått: 27x22, yttermått inklusive ram: 45x38 cm. Signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:54:59
700 kr
800 kr
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Olga Cronstedt
Läs mer om Olga Cronstedt